Меню

Основна навіґація

Відео приколи
про котів

Чому відео з котиками так заворожують кожного з нас? Все просто - природа придумала їх чарівними. Кожен кіт здатний надовго захопити нашу увагу і підняти настрій за будь-якої погоди та на весь день!
Парадоксально, але нам подобається не тільки їх спритність, але і незграбність! Весела гонитва за лазерною вказівкою? Ефектні стрибки в коробки? Сьогодні забавні відео за участю наших улюбленців можна знайти де завгодно: на просторах соціальних мереж їх вибір просто величезний, та і в пошукових системах запити в дусі «смішні відео з котиками» або «приколи з котами» займають високі позиції.

Відео приколи

Але найдивнішим в таких котячих «короткометражках» є їх щирість. Адже найкращі і забавні кадри - це фрагменти звичайного життя наших улюбленців. Їх звички, повадки, ігри і та сама «спритність і незграбність», зафіксовані нами на пам'ять.Ну, а дивовижні котячі звички - це окремий привід для відеосюжету. Одні коти люблять стояти на задніх лапах, інші із задоволенням і цікавістю дивляться телевізор, треті люблять «розмовляти», четверті - наводити «порядок» на столі господаря, скидаючи на підлогу предмети. Чому ж вони так роблять? Все просто: більшість котячих звичок - це «голос» природи. Коти - тварини активні, і постійний рух їм просто необхідний. Тому якщо ваш улюбленець раптом почав влаштовувати хаотичні забіги по квартирі, не помічаючи перешкод - не поспішайте бити тривогу: ваш пухнастий улюбленець просто занудьгував і вирішив трохи себе розважити.


І, звичайно, багато хто з вас бачив неймовірні котячі «хованки». Ви коли-небудь замислювалися, як кіт примудряється поміститися в коробці, яка вдвічі менша, ніж він сам? А як йому вдається завершити ефектний стрибок чітким попаданням в ціль - ту саму коробку? Ще одна котяча загадка, яку нам з вами ніколи не розгадати.


Як ми вже говорили, маса смішних «котячих» відео пов'язана з процесом гри. Всі ми знаємо, як чотирилапі улюбленці обожнюють бігати і стрибати, але навіть з цими витонченими і граціозними створіннями часом трапляються кумедні казуси: особливо активних у прямому сенсі слова «заносить» на поворотах.


Інші смішні звички теж можна легко пояснити: чотирилапі просто обожнюють привертати увагу. І в цій справі їх винахідливість абсолютно не знає меж. Думаєте, котикам цікавий порядок на вашому столі? Як би не так! Але хіба можна не звернути увагу на те, як ненав'язливо вони скидають на підлогу «небажані» їм предмети? Деякі коти за для звернення на себе уваги використовують виняткові особливості своєї природи. Наприклад, для чого чотирилапим потрібні вуса - це своєрідний аксесуар або засіб для полювання?

Та й чи варто намагатися пояснити звички наших улюбленців, коли можна просто милуватися і захоплюватися ними? Не упускайте цю можливість: дайте вашому улюбленцю проявити себе і із задоволенням спостерігайте за ним. Адже, погодьтеся, це краще будь-якого відеоролика в Інтернеті.Почати гру

Слайдшоу історії

Як часто купати кота?

Кумедність котів ще й в тому, що вони дивно реагують на звичайні речі. Наприклад, як у випадку з огірком, від якого вони встають на диби. Нам це здається смішним :) Але не забуваємо, що реакція кота – це його інстинкти, які спрацьовують на підсвідомому рівні. І якщо «страх» до огірка пояснити важко, то їхня реакція на воду – це чіткий знак господарю, що вона може нашкодити улюбленцю. Хочемо тобі розказати щось дуже важливе про кота і воду: чому в нього така нелюбов до купання і чи потрібно власнику котика вмішуватись в процес гігієни чотирилапого

Чи все можна їсти котам?

Щоб ваш улюбленець завжди був у формі і тішив око, варто дещо знати про його раціон, адже він відіграє надважливу функцію – підтримує життєдіяльність котика. Саме з їжі він отримує всі необхідні речовини, які в подальшому надають сил і енергії бути вашою віддушиною, що піднімає настрій. І хто що б не говорив, а шлях до серця кота лежить через шлунок. Він подякує вам за турботу і розсудливе ставлення до формування його раціону. Ми підкажемо, яка їжа може нашкодити улюбленцю

Комунікація котів. Звуки і що вони означають

Котики дуже люблять поговорити - хоч, на жаль, і не так, як у відомому фільмі про доктора Дулітла :) Але все ж таки, вони частенько намагається встановити комунікацію з людиною та іншими тваринами. Найелементарніший їх комунікативний контакт – це шипіння, коли вони попереджають про своє негативне ставлення до чогось або когось. І на цьому все не закінчується - є ще дуже багато речей, які кіт хоче сказати. Як зрозуміти мову котів? Читай далі ;)

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.