Меню

Вам цікаво як виглядає світ очима вашого улюбленця?
Ви маєте унікальну можливість побачити це!

  • Тисни "Грати"
  • Знайди корм Сat Chow® у кожній з чотирьох кімнат
  • Роби шери кімнат
  • Бери участь у розіграші заохочень* від Cat Chow®!

Ви дізнались, як виглядає вітальня очима здорового та активного котика! Зробіть шер у fb, щоб поділитися враженнями з друзями, або тисніть далі, щоб дізнатися, як виглядатимуть інші кімнати очима котиків, які ласують кормом Cat Chow® (з комплексом Naturium®) та взяти участь у розіграші заохочень*!

Зелені джунглі посеред міста чи оаза в пустелі? Зробіть шер та тисніть далі, щоб дізнатися, як бачать світ котики, які харчуються натуральним та корисним кормом Cat Chow®. Щоб взяти участь у розіграші заохочень*, пройдіть усі 4 кімнати!

Світ очима домашнього улюбленця такий яскравий та неймовірний! Зробіть шер та тисніть далі, щоб дізнатися, як виглядатиме четверта кімната очима котика, який їсть повнораціонний корм Cat Chow® без доданих барвників, доданих штучних ароматизаторів і доданих синтетичних консервантів та стати учасником розіграшу заохочень*!

Вітаємо! Ви пройшли усі кімнати та дізнались як харчування вливає на життя та активність вашого кота.
Щоб Взяти участь у розіграші заохочень* від Cat Chow®, зробіть шер у FB або заповніть анкету.

    

Заповніть анкету щоб взяти участь
у розіграші призів від Cat Chow®

Вік років Кастрований або Cтерилізована

Вітаємо!
Ви зареєструвались у акції* від Cat Chow®.
Тепер у вас є можливість отримати заохочення*
для вашого домашнього улюбленця

OK

Вибачте, але виникла помилка.
Ваша анкета не зареєстрована.
Поверніться до заповнення анкети.

Анкета уже була зареєстрована

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія. * Публічна Акція з умовною назвою «Світ очима кота», проводиться з 14.08.2017 р. по 29.01.2018 р., виключно на території України, крім Автономної Республіки Крим та зони проведення АТО, в мережі Інтернет. Детально з правилами, умовами та місцем проведення Акції з умовною назвою «Світ очима кота», можна дізнатися на сайті catchow.ua/rules