Меню

Основна навіґація

Андрiй Джеджула:
Коти - члени моєї родини

Актор, телерадіоведучий і просто активна та
позитивна людина Андрій Джеджула в рамках
проекту «Cat Chow – Світ очима кота» розповів про
життя з двома кішками, про те, кого вони йому час
від часу нагадують, а також про їх звички та
характер.


Лола та Лiлу зовсiм не схожi одна на одну
та мають рiзнi характери.

Розкажіть, будь ласка, коли у вашому домі з'явився кіт? Як звуть ваших улюбленців i хто вигадав такі імена? Перший кіт у мене з'явився, коли мені було 6 років. Зараз у мене дві кішки: Лілу та Лола. Фактично, я назвав їх іменами головних героїв двох культових фільмів "П'ятий елемент" та "Біжи Лола, біжи". Обидві дівчинки, мама та донька, які час від часу сваряться, немов люди.

Як змінилось ваше життя з появою домашніх улюбленців?
Коли вдома з'являється тварина - це завжди на краще, але коти - як маленькі діти і потребують постійної уваги та турботи. Щоранку, коли я та моя родина прокидаємося, наші улюбленці вже чекають під дверима, щоб привітати нас гучними емоційними звуками та кличуть нас на кухню. Вони очікують не тільки порцію улюбленої їжі, але і пестощів! Також кішки можуть чудово піднімати настрій та захищати від хвороб. Енергійні та непосидючі, капосні та хитрі чи, навпаки, спокійні та врівноважені, а як би ви описали темперамент своїх кішок?
Лола та Лілу зовсім не схожі одна на одну та мають різні характери. За весь час вони жодного разу нікого не вкусили і не пошкрябали! Особливо Лілу – вона неймовірно ніжна і любить пестощі. Обидві кішки мають свій неповторний темперамент і обрали собі фаворита в сім'ї! Спільна риса в характерах обох кішок і, мабуть, всіх членів родини котячих – їх не можна ні до чого примусити.

Чи є у ваших кішечок якісь особливі звички?
Лола любить залазити у пакети, коробки, лягати на мій одяг, завжди заглядати у смітник, коли вважає, що їй забули щось дати. Вона вміє стояти на задніх лапах та дотягуватися до краю столу, за яким я снідаю та зазирати в обличчя. А ще Лола не вміє нявчати, а спілкується лише звуками каченяти Дональда Дака і спить у неймовірних позах, найулюбленіша її поза для сну - на спині. Лілу ж неймовірно ніжна і завжди, коли хоче пестощів, піднімає одну передню лапку і дивиться очима кота із Шрека.
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашими кішками?
Важко згадати якусь одну історію, адже життя з двома кішками та черепашкою - це суцільна пригода.
Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашими кішками склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Ранок кішки починають з того, що приходять до нашої кімнати та залазять до нас у ліжко. При цьому Лілу завжди лягає біля обличчя, а Лола – на руки або ноги. Жодна з них просто ненавидить приймати водні процедури, тож опинитися під душем для них - це справжня трагедія.
Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїми домашніми улюбленицями та як люблять розважатись ваші кішки? Можливо, у них є якісь особливі улюблені іграшки?
Так, коти потребують любові, але вони самі обирають, кому з господарів приділяти більше уваги. Тож, помилково вважати, що хтось з домашніх улюбленців може подобатися більше. Ні, сам хазяїн повинен подобатися тварині. Улюблені іграшки моїх котів - це я та члени моєї родини! Найулюбленіша гра називається "я сплю, а ти маєш мене гладити", або "лежи й не рухайся"!
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кiт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу?
Перед тим як завести кота чи будь-яку іншу тварину, пам'ятайте, що це жива істота і член сім'ї, а не антураж. Тварини потребують регулярного харчування та належного догляду. Вони теж хворіють і потребують лікарів, швидкої допомоги, ліків, відповідного стиліста та дантиста і догляду за кігтиками! Котам потрібна ваша увага.


Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.