Меню

Основна навіґація

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Фізіотерапевт Алла Чернящук вважає, що її покликання
в житті - допомагати людям бути здоровими, тож віддає
всю себе без залишку.

А вдома її зустрічає котик Маркіз, який у короткий час
допомагає відновити витрачені на роботі сили.

В рамках проекту «CatChow – Світ очима кота»
медсестра лікувально-діагностичного центру
розповіла про свого головного лікаря, його
улюблені заняття та звички.


Алла Чернящук: кiт Маркiз -
мiй головний лiкар та вiрний друг

Розкажіть, будь ласка, коли та як у вашому домі з’явився кіт? Чи швидко він освоївся та які нові звички здобув? Кіт у нашому домі з'явився спонтанно. Одного разу, повертаючись додому після чергового трудового дня, біля під'їзду свого будинку я почула слабке нявчання, а потім помітила чорного пухнастика, який тремтів від холоду і з останніх сил просив допомоги у перехожих. Мені стало його дуже шкода і я забрала його додому, покупала, зігріла, нагодувала і поклала спати з думкою вранці вирішити, куди його прилаштувати. Але кіт все вирішив за мене. Рано вранці маленький мені нагадав, що потрібно збиратися на роботу, попросив поснідати, а потім, солодко позіхнувши, ліг спати. Довелося його залишити вдома до вечора. Коли я повернулась з роботи, радості кошеняти не було меж. Він з великим апетитом ум'яв вечерю і почав зі мною гратися. Це був дуже симпатичний, розумний, енергійний котик. Як я жила раніше без нього я вже не розуміла. Маркізка живе у мене вже багато років і йому дозволено майже усе: бігати по всій квартирі, спати на будь-якому ліжку, перекусити, коли забажається. Я дозволяю йому відчувати себе рівноправним господарем оселі, а він, зі свого боку, дбайливоставиться до усього, що знаходиться у квартирі. Звісно, траплялося, що капосник ненароком щось розбивав чи псував, але це поодинокі випадки.
Як звуть вашого котика i хто вигадав таке ім’я? Якими ще пестливими словами ви називаєте свого котика? Мого котика звуть Маркіз. Це ім'я дала йому я. Він чемний та розумний, завжди розуміє, що йому говорять та що від нього чекають, тож я вирішила, що таке ім'я йому ідеально підійде. Пестливо я до нього звертаюсь Маркізка або просто котик.
Як змінилось ваше життя з появою домашнього улюбленця? З появою кота життя розділилося на до та після. Моє покликання - допомагати людям бути здоровими. Повірте, це дуже здорово бачити людей зміцнілими, веселими і щасливими після прийому фізпроцедур. Я лікую людей, віддаючи улюбленій справі всю себе, без залишку, а вдома мене зустрічає мій чудовий та любий головний лікар, якийшвидко
Які особливості темпераменту вашого кота? Ви помічали спільні риси в ваших характерах?
На сьогоднішній день це вже дорослий кіт, статний та розумний, він вміє слухати мене і співчувати. Це дуже вірний і люблячий товариш, відданий у своїй дружбі. Кажуть, що з часом ми навіть стали схожі один на одного зовні. А інколи мені навіть здається, що Маркізка вміє читати мої думки.
Чи є у вашого котика якісь особливі звички?
Так, він любить спати в моїх обіймах. Увечері ми із захватом дивимося разом серіали. Маркізка своїм муркотiнням достатньо швидко мене присипає. Ніякі снодійні не замінять сон з моїм улюбленцем!
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашим котом?
Мій котик дуже любив бавитись з моїм волоссям і робив мені дивні зачіски, поки я відпочивала. Траплялось, що моє, на той час, довге волосся дуже сильно заплутувалось і розчісування займало багато часу. Тож одного разу я вирішила пошуткувати та позичила у подруги перуку. Коли Маркіз звично почав забавлятись з локонами, він зачепився кігтиком і сильніше потягнув на себе лапку, випадково скинувши ту перуку з моєї голови. Котик дуже перелякався, відскочив і втік під диван, де просидів майже добу. Коли Маркіз вийшов зі своєї схованки, він ще декілька днів показував свою образу і не виявляв цікавості до мого волосся. Але згодом лід між нами розтанув, а я зрозуміла, що краще підстригтися, ніж намагатися відучити свого улюбленця від цієї звички.
Як починається ваш ранок? Чи у вас з вашим котом склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Кожного ранку у нас обов`язкові водні процедури. Потім зарядка - у кожного своя. У мене це обруч на талії, а Маркіз просто намотує кола навкруг мене. Потім сніданок, а далі вже у кожного свій графік: Маркізка відпочиває вдома, а я йду на роботу.
Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони своговласника?А як ви любите проводити час зі своїм домашнім улюбленцем та як любить розважатись ваш кіт? Можливо, у нього є якась особлива улюблена іграшка?
Так, кіт любить, коли я звертаю на нього увагу. Він дуже грайливий з дитинства, любить іграшки та різні забави. Коли Маркіз ще був кошеням, особливою та дорогою для нього іграшкою була сіра плюшева мишка, яку він тягав з собою весь час, а коли спав, вона завжди лежалапоряд. А зараз, заради розваги, ми ганяємо з Маркізкою маленький м'ячик по квартирі. На сьогоднішній день це його улюблена іграшка. А ще, якщо я займаюся в'язанням, він завжди заплутує пряжу - капостить, одним словом. Але все одно, більш вірного друга, ніж кіт, для мене немає в цілому світі.
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика?
Чи варто заводити такого друга? Звичайно так і ще раз так! Котик щоденно дарує мені натхнення і гарний настрій і тільки йому можна розповісти найпотаємніші таємниці. Маркізка ніколи нічого не розкаже нікому, не зрадить, а тільки уважно вислухає, зрозуміє та заспокоїть. А чим більше тваринок у домі, тим більше у ньому щастя та людяності. Бережіть своїх домашніх улюбленців і ніколи не позбавляйте їх оселі! ми ганяємо з Маркізкою маленький м'ячик по квартирі. На сьогоднішній день це його улюблена іграшка. А ще, якщо я займаюся в'язанням, він завжди заплутує пряжу - капостить, одним словом. Але все одно, більш вірного друга, ніж кіт, для мене немає в цілому світі.Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.