Меню

Основна навіґація

Студент Сергій та його кiт
Кузя, який не дає сумувати
своєму господарю

З самого дитинства батьки Сергія Семенцова навчали його,
що правильно – відноситися до тварин з повагою та любов'ю.
З того часу в його оселі завжди жили домашні улюбленці.
В рамках проекту «Cat Chow – Світ очима кота» майбутній
веб-дизайнер розповів, як та коли у нього з’явився кіт,
якi у нього звички, характер та особливі ранкові
шаманськи ритуали.


Кiт став невiд’ємною частиною моєi буденностi

Розкажіть, будь ласка, коли та як у вашому домі з’явився кіт? Хто тепер головний - чи були спроби зазіхнути на статус хазяїна у домі чи, можливо, котик хотів привласнити ваше ліжко чи комп’ютер?
Кіт з’явився в мене, коли я ще навчався в молодшій школі. Одного разу, повертаючись зі школи, до мене звернулася жінка з пропозицією забрати в неї кошеня. Я дуже зрадів і побіг питати у батьків дозволу. Вони погодились, і вже ввечері щасливий я бавився з котиком. Щодо статусу хазяїна, то кіт одразу зрозумів, що, хоч він і став частиною родини, але претендувати на панування в квартирі не має права.
Як звуть вашого котика i хто вигадав таке ім’я? Якими ще пестливими словами ви називаєте свого котика?
Звати його Кузя, ім’я вигадала моя мама. У ситуаціях особливого напливу любові я кличу його Кузінька. Коли ж я з ним проводжу серйозну розмову,називаю його, відповідно до правил ділового стилю, Кузьма.
Як змінилось ваше життя з появою домашнього улюбленця?
Моє життя стало надзвичайно насиченим. Кузя став невід’ємною частиною моєї буденності. З його появою життя стало цікавішим, він завжди поряд і може підтримати та розважити мене. З появою Кузі, у мене з’явились нові обов’язки по догляду за ним - це виховало у мені відповідальність. Взагалі, кіт - це гарний супутник у житті ,і я щасливий, що він зі мною! Енергійний та непосидючий, капосний та хитрий чи, навпаки, спокійний та врівноважений, а як би ви описали темперамент свого кота? Можливо, ваш домашній улюбленець чимось схожий на вас? Ви помічали спільні риси в ваших характерах?
Кузя має дуже спокійний характер ,та взагалі, через свій вік,він не дуже активний зараз. Раніше, ще коли він був кошеням, Кузя був дуже непосидючим та енергійним. Чи схожий він на мене? Гадаю, що так! Ми обидва любимо поспати та ситно поїсти, завжди раді компанії друзів і тепло їх приймаємо.
Чи є у вашого котика якісь особливі звички?
Він любить ховатися у шафах. Якщо він бачить незачинену шафу ,то одразу йде туди й лягає спати. Ще однією його не дуже гарною і трохи огидною звичкою є те, що він любить самотужки відчиняти та перевертати сміттєвий кошик, який мені, до речі, доводиться прибирати.
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашим котом?
Одного разу ми спробували його вивести погуляти поза домом. Купили йому повідець та винесли на вулицю. Кузя одразу не зрозумів ,що сталося, а, коли усвідомив що його більше не обмежують стіни квартири, почав несамовито гасати по дитячому майданчику і намагався сховатися під машиною. Після таких викрутасів, ми вирішили, що безпечніше для Кузі буде гуляти лише у квартирі. Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашим котом склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Кожного ранку о 7-й годині він йде на кухню, голосно нявчить та в той же час штовхає головою стільці чи піднімає ґвалт в квартирі, змушуючи вставати і йти його годувати. Після таких шаманських, ймовірно, створених для призову миттєвого сніданку, пісень, мені нічого не залишається,як завершити цей ритуал обливанням кота холодною водою у душі. Жартую, звiсно. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїм домашнім улюбленцем та як любить розважатись ваш кіт? Можливо, у нього є якась особлива улюблена іграшка?

Раніше в нього була маленька мишка, з якою він завжди бавився. А зараз він любить, коли його гладять та тримають на руках. Іноді, коли мама складає постіль, він бавиться з простирадлом: спочатку застрибує на нього, а потім миттєво дає драла.
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кiт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу?
Котик - це завжди тепла й приємна компанія. А, щодо того чи варто брати ще одного улюбленця, зі свого досвіду, можу сказати однозначно «так»! П’ять років тому ми завели собаку Арчі. Кіт та пес одразу вподобали один одного, швидко знайшли спільну мову: разом граються, сплять та їдять. Словом, живуть душа в душу. Тому я впевнений, будь-яка тваринка буде радістю у домі, а, якщо це кіт, вам гарантована приємна компанія та постійне муркотіння, а звідси - і гарний настрійIсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.