Меню

Основна навіґація

Пенсiонерка Таїсiя Кирилiвна
та її турботлива кiшечка Мерсi

Пенсіонерка Павлюк Таїсія Кирилівна в рамках проекту “Cat
Chow – Світ очима кота” розповіла про життя з кішкою на ім'я
Мерсі, яку назвали на честь автомобіля Mercedes-Benz.
81-річна бабуся, яка проживає у місті Києві, зізналася, що
більшість часу проводить вдома зі своєю домашньою
улюбленицею, яка не дає своїй власниці сумувати.


Життя з тваринами - це кожен день радiсть
i море позитиву

Розкажіть, будь ласка, коли та як у вашому домі з’явився кіт? Хто тепер головний - чи були спроби зазіхнути на статус хазяїна у домі чи, можливо, котик хотів привласнити ваше ліжко чи комп’ютер? Кішка з'явилася в нашій сім'ї 18 років тому, старша онучка принесла з сусідського під'їзду кошеня, коли дізналася, що консьєрж збирається вигнати пухнастика на вулицю, тоді ми і забрали кошеня до себе. Іноді складається таке враження, що ми живемо у неї в гостях. Кішка харчується більше 5 разів на день: її раціон – це якісний корм для котів.
Як звуть вашого котика i хто вигадав таке ім’я? Якими ще пестливими словами ви називаєте свого котика?
У кішки іспанське ім'я - Мерседес, але назвала її так онучка, бо вже тоді хотіла собі автомобіль Mercedes-Benz. Найчастіше називаємо її - Мерсі. Як змінилось ваше життя з появою домашнього улюбленця?
У нашій родині люблять тварин, і вони завжди поряд з нами. До появи нашої пухнастої улюблениці у нас був пекінес Чаплі, і коли у нас з'явилася кішка Мерсі, їм довелося уживатися разом. У них це виходило на «ура», робили вигляд що один одного не знають і не помічають. Взагалі життя з тваринами - це кожен день радість і море позитиву. Енергійний та непосидючий, капосний та хитрий чи, навпаки, спокійний та врівноважений, а як би ви описали темперамент свого кота? Можливо, ваш домашній улюбленець чимось схожий на вас? Ви помічали спільні риси в ваших характерах? Мерсі спокійна, впевнена і сонлива кішечка, цими рисами вона схожа на мене. В перші роки її життя мій онук бавився з нею, вони росли разом. Мені здається, що зараз вона дуже поважає онука, бо, мабуть, знає, що саме він купує їй їжу.
Чи є у вашого котика якісь особливі звички?
Головна її звичка - це «дякувати» після їжі, кожен раз після того, як ми її погодували, вона завжди йде по коридору квартири і нявкає, висловлюючи вдячність. А я їй завжди відповідаю «На здоров'я». Так само вона постійно зустрічає онука з роботи, як тільки він подзвонить в двері, вона вже перша біжить до дверей, і навіть буває таке, що я, не почувши дзвінок, бачу, що вона кудись швидко біжить — розумію, що прийшов онук з роботи.
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашим котом?
Є одна історія, яка повторюється дуже часто. Я іноді не можу знайти Мерсі в двокімнатній квартирі. А все досить просто і смішно: Мерсі дуже любить шафи-купе, і буває так, що хтось не закриває у них двері. Вона біжить до шафи і лягає у неї спати. Ясна річ, я дверцята закриваю, а потім ходжу шукаю і не можу знайти, засмучуюсь і починаю ходити по квартирі і кликати її. Коли вже починаю чути якийсь шурхіт і віддалене нявкання - завжди здогадуюся де вона. Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашим котом склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Кожен ранок у нас починається з того, що кішка починає мене будити і кричить до тих пір, поки я її не погодую. Ось і традиція на довгі роки: сама не досплю, але її погодую. І після того, як вона вже поїсть, вона зі «спокійною душею» йде спати, а я вже не можу заснути, ось такий у неї егоїзм. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїм домашнім улюбленцем та як любить розважатись ваш кіт? Можливо, у нього є якась особлива улюблена іграшка?

Зараз її улюблена розвага - це їжа та сон. Від цього і відштовхуємося: спочатку погодували, потім спимо, поспали, захотіли їсти... Так з самого ранку і до вечора.
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кiт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу?
Домашні тварини - це, як діти, їм потрібна і увага, і любов, і турбота. Але життя з вихованцями - це насолода! Більше п'яти років у нас живуть і кішка, і собака – дуже весело за ними спостерігати. Моя порада: беріть до себе домашніх тварин — вони дійсно здатні подарувати щиру любов.Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.