Меню

Основна навіґація

Реп-виконавець ГIГА
та його кумедна кiшка Люся

Кошеня у сім'ї – завжди радість! Це підтверджує Назарій
Герасимчук, більш відомий, як реп-виконавець ГІГА, батько
трьохрічної доньки Даші та власник висловухої кішки Люсі.
В рамках проекту «Cat Chow – Світ очима кота» співак
розповів про характер, сакральні ритуали та кумедні
історії, які траплялись з його домашньою улюбленицею.


Реп-виконавець ГIГА:
До появи Люсi я не любив тварин

Розкажіть, будь ласка, коли та як у вашому домі з’явилася кішка? Хто тепер головний - чи були спроби зазіхнути на статус хазяйки у домі чи, можливо, кішка хотіла привласнити ваше ліжко? П’ять років тому моя дружина Анна захотіла завести котика і ми вирішили придбати висловухого пухнастика. Зупинили свій вибір на кішечці. Головний в родині – я, тож кішка найбільше любить мене, а спати обожнює на шкіряному дивані або в ліжечку нашої маленької доньки Даші. Словом, з появою кішки у нашому домі статус жодного члена родини не постраждав.
Як звуть вашу кішечку i хто вигадав таке ім’я? Якими ще пестливими словами ви називаєте свою кішку?
Кицю звуть Люся, таке ім’я придумала дружина. А ще ми полюбляємо називати її Людмилою Назарівною – на честь її власника , або ж Королівною. Як змінилось ваше життя з появою домашнього улюбленця?
Якщо чесно, до появи Люсі я не любив тварин, але зараз просто обожнюю їх! Коли у нас народилась донька, ми думали, що Люся буде ревнувати її, оскільки вся увага стала приділятись дитині. Але ми помилились! Кішка зрозуміла, що Даша – член нашої родини. Тому коли донечка почала ходити і хапати кішку за хвіст, все, що залишалось Люсі - мужньо терпіти. Вона дуже розумна в нас! А взагалі, з появою Люсі моє життя та життя моїх рідних стало значно веселішим. Енергійний та непосидючий, капосний та хитрий чи, навпаки, спокійний та врівноважений, а як би ви описали темперамент своєї кішки? Можливо, ваша домашня улюблениця чимось схожа на вас? Ви помічали спільні риси в ваших характерах? Наша Люся дуже терпляча! Навіть якщо кішка дуже голодна, вона не нявчить, вимагаючи їжі, а мовчки сидить біля миски і слухняно чекає. А ще наша Люся дуже спокійна та врівноважена. Але, звісно, як і всі котики, близько третьої ночі вона іноді любить побігати по квартирі, наче маленьке слоненя, вимагаючи до себе уваги. На щастя, відбувається це не щоночі.
Чи є у вашого котика якісь особливі звички?
Люся любить залазити в шафу і тихенько там сидіти, доки її хтось звідти не забере. Окрім цього, у нашої Люсі є одна особливість – вона справжня чистюля! Тому прибирати її туалет потрібно регулярно і старанно, інакше вона може помститись десь поряд на килимку.
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашим котом?
Наша Люся два рази приводила кошенят. Коли вона окотилася вперше, я майже день не міг знайти кошенят, хоча і заглянув, здається, в кожну шпарину. Пам’ятаю, був момент, коли я вирішив, що вони втекли через відчинені вхідні двері. Але… Як згодом з'ясувалося, весь цей час вони мирно спали в дивані! І по цей день не можу зрозуміти: ну як вони туди потрапили? Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашою кішкою склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
У нас є один особливий, трохи кумедний ритуал. Коли я приходжу з роботи, Люся прокидається, їсть, потім просить, щоб її погладили і на закуску – йде до вбиральні, голосно повідомляючи, що все пройшло успішно. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїм домашнім улюбленцем та як любить розважатись ваша кішка? Можливо, у неї є якась особлива улюблена іграшка?
Іграшки Люся не сприймає взагалі. Якось не склалось у неї з ними. Найбільше їй подобається, щоб її не чіпали, не відволікали і не заважали відпочивати. Якщо вона захоче уваги – вона сама прийде до нас і сповістить про це. Справжня кішка – сама собі хазяйка!
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кіт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу Якщо планує звести кота – заводьте! Це прекрасна тварина. Так, є коти з жахливим характером, але це справа випадку. От нам, наприклад, пощастило! Хоча… ми намагались завести ще маленьку собаку і другого кота, але Люся всіх їх проганяла, злісно шипіла на них і навіть провокувала їх на бійку. Така поведінка, взагалі-то, їй не властива, але вона, мабуть, ревнувала. Ревнує – значить любить нас, або ж вона просто злякалась, що їй доведеться ділитись їжею. Така вже вона у нас, одним словом – королева!


Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.