Меню

Проджект–менеджер Людмила
i її Нора: згусток енергiї,
емоцій i нiжностi

Проджект-менеджер рекламного агентства Людмила Ковальчук
розповіла про життя з кошенятком на ім’я Нора.
Кішечка вже з дитинства поводить себе як справжня леді
та дивує свою хазяйку суто жіночими звичками


В перекладi з iндіанської, це означає “сова”

Розкажіть, будь ласка, коли у вашому домі з'явилася кішечка? Як звуть вашу улюбленицю i хто вигадав таке ім’я? Кішечку на день народження мені подарував чоловік. 
Вона була зовсім маленька, ніжна, з великими круглими очима, як у сови. Тому перше її ім’я було Неша (в перекладі з індіанської, це означає “сова”). Ми тричі змінювали ім’я крихітки через зміни рис її характеру. Буває так, що бачиш кота і зразу в голові виникає якась асоціація і ти можеш сказати як би ти назвав малого. Наша кішка – інший випадок. Зараз це просто згусток енергії, емоцій і войовничості, а через годину – мила, ніжна і дуже соціальна “особа”, яка вимагає уваги. Не знаю чому, але вона зреагувала саме на ім’я Нора. Ми вирішили, що вона сама обрала собі, як її називати.
Як змінилось ваше життя з появою домашньої улюблениці?
Наша кішка - це повноцінний член родини, який має свої права на територію у квартирі, права на увагу і речі (особливо капці ☺). Коли приходиш додому після виснажливого дня, вона наче відчуває твій настрій і робить усе, щоб він покращився. І у неї це виходить.
Вона справжня леді у тому сенсі, що коли наносиш макіяж, Нора сідає біля дзеркала і уважно спостерігає за цим процесом. Їй треба все обнюхати, погратися з пензликами для макіяжу (старий набір я залишила їй для розваг), подивитися у дзеркало, лягти відпочити біля косметики.
Кожного дня трапляються якісь нові смішні випадки з нею. Не знаю, може з часом звикну, але зараз це просто якесь маленьке пухнасте щастя.
Енергійні та непосидючі, капосні та хитрі чи, навпаки, спокійні та врівноважені, а як би ви описали темперамент своєї кішки?
Нора ще маленька, хоч росте швидко. Я б її охарактеризувала як непосидючого дослідника. Через те, що їй усе цікаво, вона дуже наполегливо вивчає навколишній світ – людей, предмети, територію. Характер у неї ще формується, тому охарактеризувати якось декількома словами в мене не виходить. Зранку вона може бути грайливою і активною, увечері – спокійною і ніжною. Однозначно вона виглядає дуже розумною і товариською. Чи є у вашої кішечки якісь особливі звички? У Нори дуже багато різних звичок. Крім тих, про які я розповідала раніше, у неї також є звичка залазити на полицю в гардеробній з чистою постільною білизною і спати там. Коли не можу її знайти, шукаю саме там.
Нора обожнює воду. Ввечері кішка завжди йде до ванної кімнати і чекає, коли хтось увімкне кран або душ. Вона лягає на бортику ванни і просто грається водою, іноді засовує голову під потік води і потім облизується.
І це далеко не все. Нора - це кішка з безліччю дивних звичок.

Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашою кішкою?
Насправді кумедних історій дуже багато. Майже кожного дня моя улюблениця коїть щось нове. Я намагаюся зафіксувати деякі моменти на камеру.
Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашою кішкою склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Ранок починається з того, що вона пробирається до нас у ліжко, коли чує будильник. Потім вона треться носом об наші обличчя і під одну із французьких пісень на будильнику, яка називається Indila, починає наче “підспівувати”. До речі, на інші мелодії так не реагує. Також у нас існує невелика традиція – зранку Нора залазить у рюкзак і ми гуляємо по квартирі. Це дуже смішно. Вона ніби капітан за моєю спиною. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своєю домашньою улюбленицею та як любить розважатись ваша кішка? Можливо, у неї є якісь особливі улюблені іграшки?
Іграшки – це все, що “не так лежить”. Я можу купити їй якусь прикольну, на мій погляд, іграшку, думаючи, що вона буде бавитися тільки з нею. Але це не так. Нора сама вибере іграшку, яка їй цікава. Найчастіше це якась резинка для волосся, пакет або якийсь інший предмет. 
Але особливий захват у неї викликають оливки. Я колись готуючи салат впустила одну на підлогу. Що потім почалося - треба було бачити. Вона біля неї “танцювала”, повзала, нюхала, потім щось мені “розповідала”, грала з нею. Коли я хотіла прибрати оливку, Нора просто взяла її в зуби і віднесла до себе в те місце, де вона спить. З`їсти – не з`їла, але не віддала.
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кiт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу?
Думаю, багато залежить від самого улюбленця. Якщо вона у вас товариська, то чому ні? Так, спочатку буде період знайомства, але потім вони стануть найкращими друзями. І, впевнена, для власника це буде подвійна радість.

На вас чекає дивовижна гра* і можливість виграти* для свого котика смачні та корисні заохочення*. Грайте*, виконуйте умови акції* та беріть участь у розіграші*!

Знайди корм
у всіх 4-х кімнатах
Авторизуйся
Отримай можливість
виграти заохочення*
Почати гру*Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.