Меню

Основна навіґація

Проджект–менеджер Людмила
i її Нора: згусток енергiї,
емоцій i нiжностi

Проджект-менеджер рекламного агентства Людмила Ковальчук
розповіла про життя з кошенятком на ім’я Нора.
Кішечка вже з дитинства поводить себе як справжня леді
та дивує свою хазяйку суто жіночими звичками


В перекладi з iндіанської, це означає “сова”

Розкажіть, будь ласка, коли у вашому домі з'явилася кішечка? Як звуть вашу улюбленицю i хто вигадав таке ім’я? Кішечку на день народження мені подарував чоловік. 
Вона була зовсім маленька, ніжна, з великими круглими очима, як у сови. Тому перше її ім’я було Неша (в перекладі з індіанської, це означає “сова”). Ми тричі змінювали ім’я крихітки через зміни рис її характеру. Буває так, що бачиш кота і зразу в голові виникає якась асоціація і ти можеш сказати як би ти назвав малого. Наша кішка – інший випадок. Зараз це просто згусток енергії, емоцій і войовничості, а через годину – мила, ніжна і дуже соціальна “особа”, яка вимагає уваги. Не знаю чому, але вона зреагувала саме на ім’я Нора. Ми вирішили, що вона сама обрала собі, як її називати.
Як змінилось ваше життя з появою домашньої улюблениці?
Наша кішка - це повноцінний член родини, який має свої права на територію у квартирі, права на увагу і речі (особливо капці ☺). Коли приходиш додому після виснажливого дня, вона наче відчуває твій настрій і робить усе, щоб він покращився. І у неї це виходить.
Вона справжня леді у тому сенсі, що коли наносиш макіяж, Нора сідає біля дзеркала і уважно спостерігає за цим процесом. Їй треба все обнюхати, погратися з пензликами для макіяжу (старий набір я залишила їй для розваг), подивитися у дзеркало, лягти відпочити біля косметики.
Кожного дня трапляються якісь нові смішні випадки з нею. Не знаю, може з часом звикну, але зараз це просто якесь маленьке пухнасте щастя.
Енергійні та непосидючі, капосні та хитрі чи, навпаки, спокійні та врівноважені, а як би ви описали темперамент своєї кішки?
Нора ще маленька, хоч росте швидко. Я б її охарактеризувала як непосидючого дослідника. Через те, що їй усе цікаво, вона дуже наполегливо вивчає навколишній світ – людей, предмети, територію. Характер у неї ще формується, тому охарактеризувати якось декількома словами в мене не виходить. Зранку вона може бути грайливою і активною, увечері – спокійною і ніжною. Однозначно вона виглядає дуже розумною і товариською. Чи є у вашої кішечки якісь особливі звички? У Нори дуже багато різних звичок. Крім тих, про які я розповідала раніше, у неї також є звичка залазити на полицю в гардеробній з чистою постільною білизною і спати там. Коли не можу її знайти, шукаю саме там.
Нора обожнює воду. Ввечері кішка завжди йде до ванної кімнати і чекає, коли хтось увімкне кран або душ. Вона лягає на бортику ванни і просто грається водою, іноді засовує голову під потік води і потім облизується.
І це далеко не все. Нора - це кішка з безліччю дивних звичок.

Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашою кішкою?
Насправді кумедних історій дуже багато. Майже кожного дня моя улюблениця коїть щось нове. Я намагаюся зафіксувати деякі моменти на камеру.
Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашою кішкою склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Ранок починається з того, що вона пробирається до нас у ліжко, коли чує будильник. Потім вона треться носом об наші обличчя і під одну із французьких пісень на будильнику, яка називається Indila, починає наче “підспівувати”. До речі, на інші мелодії так не реагує. Також у нас існує невелика традиція – зранку Нора залазить у рюкзак і ми гуляємо по квартирі. Це дуже смішно. Вона ніби капітан за моєю спиною. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своєю домашньою улюбленицею та як любить розважатись ваша кішка? Можливо, у неї є якісь особливі улюблені іграшки?
Іграшки – це все, що “не так лежить”. Я можу купити їй якусь прикольну, на мій погляд, іграшку, думаючи, що вона буде бавитися тільки з нею. Але це не так. Нора сама вибере іграшку, яка їй цікава. Найчастіше це якась резинка для волосся, пакет або якийсь інший предмет. 
Але особливий захват у неї викликають оливки. Я колись готуючи салат впустила одну на підлогу. Що потім почалося - треба було бачити. Вона біля неї “танцювала”, повзала, нюхала, потім щось мені “розповідала”, грала з нею. Коли я хотіла прибрати оливку, Нора просто взяла її в зуби і віднесла до себе в те місце, де вона спить. З`їсти – не з`їла, але не віддала.
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика? Як ви гадаєте, чи варто заводити ще кота, якщо вдома вже мешкають інші домашні тварини i навпаки, якщо у вас вже є кiт, чи варто розширювати товариство та брати ще одного котика, собаку чи папугу?
Думаю, багато залежить від самого улюбленця. Якщо вона у вас товариська, то чому ні? Так, спочатку буде період знайомства, але потім вони стануть найкращими друзями. І, впевнена, для власника це буде подвійна радість.

Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.