Меню

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Журналіст, шеф-редактор сайту Marie Claire Ukraine
та просто активна і непосидюча дівчина Кристина Довгаль
в рамках проекту «Cat Chow ®– Світ очима кота» розповіла
історію знайомства зі своїм котом, про його веселі звички
та незвичні страхи.


Наша історія схожа на любовний роман.

Розкажіть, будь ласка, коли у вашому домі з'явився кіт? Як звуть ваших улюбленців i хто вигадав такі імена? Наша історія схожа на любовний роман. У нього було насичене життя до нашої зустрічі, інша сім’я і навіть інше ім’я. Але нічого не могло завадити нашому коханню :-).
Насправді, кіт дістався мені вже дорослим. Мій брат почав часто подорожувати по роботі і тому попросив забрати котика до себе.
Кіт не був ласкавий, не сидів на руках та взагалі наче ненавидів усіх людей навколо. Я вирішила дати йому нове ім’я – Лев Толстой – бо він схожий на мого улюбленого письменника. Пройшло три роки і тепер це абсолютно соціальна тварина. Він кожного ранку приходить до мене, щоб отримати свою порцію ласки, вітається з усіма гостями та грає навіть із незнайомцями.
Як змінилось ваше життя з появою домашніх улюбленців?
Як я вже казала, кіт дістався мені як факт, я його не обирала, як і він мене. Спочатку життя стало більш спланованим – якщо собі можна забути купити їжу, то йому – ніколи. Якщо у своїй спальні можна пропустити прибирання, то його туалет постійно повинен бути чистим. Коли звикаєш до цього, в житті також з’являється океан ніжності та любові.
А ще я стала раніше повертатися додому з роботи та вечірок – адже треба погодувати кота. Причому, ділюся маленьким відкриттям – ще жодного разу не пожалкувала, що з шумної вечірки поїхала додому до кота. Спочатку прикро, хочеться залишитися ще, але на ранок розумієш, що це було правильне рішення. А можливо, це просто старість :-).
Енергійні та непосидючі, капосні та хитрі чи, навпаки, спокійні та врівноважені, а як би ви описали темперамент своїх кішок?
Лев Толстой спокійний та врівноважений, поки не настає четверта година ранку. Тоді він різко стає енергійним та непосидючим. Нещодавно у мене ночувала подруга, на ранок вона говорить: «Чому твій кіт усю ніч мене атакував?» А я розумію, що він просто такий від природи. Трошки дурко'. Чи є у ваших кішечок якісь особливі звички? Коли мене довго немає вдома, Лев відкриває шафу з речами, застрибує на поличку з футболками і лежить на них із сумним личком. Це просто треба бачити, скільки горя в його очах через те, що я так затрималась і зовсім не поспішала до нього! Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашими кішками?
Коли приходять гості, він ховається за диваном і стає на задні лапи ніби бабак та виглядає - хто це до нього завітав. Всі мої друзі з цього сміються, намагаються сфотографувати, але ніколи не встигають.
А одного разу було справді страшно – коли з цирку я принесла додому велику гелієву кульку-посіпаку. Вона величезна і жовта висіла під стелею. Кіт злякався, засів під диван та взагалі не виходив. Я йому постелила там ковдрочку, щоб не змерз, та ще довго сміялася. Страшно стало на другий день, коли я зрозуміла, що кіт не спав, не виходив до туалету та не їв. Мені довелося винести його на руках в кухню та у туалет, а потім сховати кульку. Принесла її потім в редакцію, подарувала колегам.
Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашими кішками склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Після того, як о четвертій годині ранку він побігає по всій квартирі, поговорить зі мною своєю мовою та пограється з моїми капцями, Лев лягає мені на плече і я його гладжу. При чому, коли у розпал цієї ідилії я намагаюся зробити селфі, він відразу встає і йде. У нього з цим взагалі проблеми. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїми домашніми улюбленицями та як люблять розважатись ваші кішки? Можливо, у них є якісь особливі улюблені іграшки?
Мій Лев Толстой не любить занадто багато уваги. До речі, у мене є теорія, що він вважає наче з понеділка по п’ятницю у нього вихідний – він відпочиває від роботи кота, поки сидить вдома на самоті. А у суботу та неділю, коли я майже весь день вдома, у нього робочі будні. Саме тому кожен ранок понеділка він хитро дивиться на мене і наче каже: «Іди вже, хай скоріше у мене почнеться вихідний від тебе». А потім на кухню, наїдається свого улюбленого корму та думає: «Ох, і складний же був тиждень. Слава Богу, вихідні!»
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика?
Заводьте! Ви точно не пошкодуєте.

Як часто ви думали про те, наскільки корисний корм вашого кота? Чи отримує він всі необхідні йому поживні речовини з кормом? Корм Cat Chow® з комплексом Naturium® пропонує вам подивитися на світ очима свого домашнього улюбленця.

Ми пропонуємо вам взяти участь у грі, яка відображає життя кота його ж очима, та показує як сильно його активність пов‘язана з харчуванням.

Зіграй у гру та знайди корм
у всіх 4-х кімнатах
Проходь тест та дізнавайся
який ти очима свого кота
Дізнавайся більше цікавої
інформації та обирай
корм для свого кота в
інших розділах сайту
Почати гру*Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.