Меню

Основна навіґація

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Журналіст, шеф-редактор сайту Marie Claire Ukraine
та просто активна і непосидюча дівчина Кристина Довгаль
в рамках проекту «Cat Chow ®– Світ очима кота» розповіла
історію знайомства зі своїм котом, про його веселі звички
та незвичні страхи.


Наша історія схожа на любовний роман.

Розкажіть, будь ласка, коли у вашому домі з'явився кіт? Як звуть ваших улюбленців i хто вигадав такі імена? Наша історія схожа на любовний роман. У нього було насичене життя до нашої зустрічі, інша сім’я і навіть інше ім’я. Але нічого не могло завадити нашому коханню :-).
Насправді, кіт дістався мені вже дорослим. Мій брат почав часто подорожувати по роботі і тому попросив забрати котика до себе.
Кіт не був ласкавий, не сидів на руках та взагалі наче ненавидів усіх людей навколо. Я вирішила дати йому нове ім’я – Лев Толстой – бо він схожий на мого улюбленого письменника. Пройшло три роки і тепер це абсолютно соціальна тварина. Він кожного ранку приходить до мене, щоб отримати свою порцію ласки, вітається з усіма гостями та грає навіть із незнайомцями.
Як змінилось ваше життя з появою домашніх улюбленців?
Як я вже казала, кіт дістався мені як факт, я його не обирала, як і він мене. Спочатку життя стало більш спланованим – якщо собі можна забути купити їжу, то йому – ніколи. Якщо у своїй спальні можна пропустити прибирання, то його туалет постійно повинен бути чистим. Коли звикаєш до цього, в житті також з’являється океан ніжності та любові.
А ще я стала раніше повертатися додому з роботи та вечірок – адже треба погодувати кота. Причому, ділюся маленьким відкриттям – ще жодного разу не пожалкувала, що з шумної вечірки поїхала додому до кота. Спочатку прикро, хочеться залишитися ще, але на ранок розумієш, що це було правильне рішення. А можливо, це просто старість :-).
Енергійні та непосидючі, капосні та хитрі чи, навпаки, спокійні та врівноважені, а як би ви описали темперамент своїх кішок?
Лев Толстой спокійний та врівноважений, поки не настає четверта година ранку. Тоді він різко стає енергійним та непосидючим. Нещодавно у мене ночувала подруга, на ранок вона говорить: «Чому твій кіт усю ніч мене атакував?» А я розумію, що він просто такий від природи. Трошки дурко'. Чи є у ваших кішечок якісь особливі звички? Коли мене довго немає вдома, Лев відкриває шафу з речами, застрибує на поличку з футболками і лежить на них із сумним личком. Це просто треба бачити, скільки горя в його очах через те, що я так затрималась і зовсім не поспішала до нього!
Спостерігати за тваринами – суцільне задоволення. Чи є у вас якісь смішні історії, що траплялись з вашими кішками?
Коли приходять гості, він ховається за диваном і стає на задні лапи ніби бабак та виглядає - хто це до нього завітав. Всі мої друзі з цього сміються, намагаються сфотографувати, але ніколи не встигають.
А одного разу було справді страшно – коли з цирку я принесла додому велику гелієву кульку-посіпаку. Вона величезна і жовта висіла під стелею. Кіт злякався, засів під диван та взагалі не виходив. Я йому постелила там ковдрочку, щоб не змерз, та ще довго сміялася. Страшно стало на другий день, коли я зрозуміла, що кіт не спав, не виходив до туалету та не їв. Мені довелося винести його на руках в кухню та у туалет, а потім сховати кульку. Принесла її потім в редакцію, подарувала колегам.
Як починається ваш ранок? Можливо, у вас з вашими кішками склались якісь особливі ранкові традиції чи ритуали?
Після того, як о четвертій годині ранку він побігає по всій квартирі, поговорить зі мною своєю мовою та пограється з моїми капцями, Лев лягає мені на плече і я його гладжу. При чому, коли у розпал цієї ідилії я намагаюся зробити селфі, він відразу встає і йде. У нього з цим взагалі проблеми. Коти – тварини, які потребують спілкування, любові та ласки зі сторони свого хазяїна. А як ви любите проводити час зі своїми домашніми улюбленицями та як люблять розважатись ваші кішки? Можливо, у них є якісь особливі улюблені іграшки?
Мій Лев Толстой не любить занадто багато уваги. До речі, у мене є теорія, що він вважає наче з понеділка по п’ятницю у нього вихідний – він відпочиває від роботи кота, поки сидить вдома на самоті. А у суботу та неділю, коли я майже весь день вдома, у нього робочі будні. Саме тому кожен ранок понеділка він хитро дивиться на мене і наче каже: «Іди вже, хай скоріше у мене почнеться вихідний від тебе». А потім на кухню, наїдається свого улюбленого корму та думає: «Ох, і складний же був тиждень. Слава Богу, вихідні!»
І наостанок, яку пораду ви б могли дати тим, хто планує завести котика?
Заводьте! Ви точно не пошкодуєте.

Iсторiї наших героїв

Іноді риси характеру котів співпадають з рисами їх господарів, а іноді - зовсім відрізняються. Прочитайте історію пенсіонерки, яка вважає, що її кішечка на ім'я Мерсі дуже схожа на неї або історію студента, який виконує "шаманські ритуали" разом зі своїм пухнастим другом :-). Дізнайтесь, як відомий український шоумен Андрій Джеджула та його родина кумедно живуть зі своїми котами. Відкрийте для себе історію від власниці кішечок дуже цікавої породи – бенгальців, яких у неї живе четверо. Всі ці та інші історії є доказом того, що кожна кішка, як і людина, - індивідуальність та потребує належного догляду.

Андрiй Джеджула про
Лолу та Лiлу

Читати

Вікторія – власниця
розплідника котиків…

Читати

Алла, фізіотерапевт,
про кота Маркіза

Читати

Студент Сергій
та його кіт Кузя…

Читати

Пенсiонерка Таїсiя
Кирилiвна та її Мерсi...

Читати

Реп-виконавець ГІГА та
його кумедна кішка Люся

Читати

Проджект-менеджер
Людмила та її Нора...

Читати

Журналіст Крістіна та
її кіт-інтелектуал

Читати

®Власник торговельних марок: Сосьєте де Продюі Нестле С.А., Веве, Швейцарія.